FIRMA PRODUKCYJNA WIST PRO 

Zainspirowani Twoimi potrzebami 

Firma Wist PRO działa na rynku od 1991 roku. Od początku największy nacisk kładliśmy na najwyższą jakość naszych produktów. Możemy pochwalić się ponad 30-letnim doświadczeniem oraz zaufaniem wielu firm, które jest dla nas niezwykle cenne. Zajmujemy się produkcją standów reklamowych, ekspozytorów POS, regałów sklepowych czy wyposażenia magazynów dla polskich oraz zagranicznych firm.

Od niedawna nasza firma rozrosła się o drugi projekt - Wist Deign. Rozpoczeliśmy produkcję mebli industrialnych do wnętrz loftowych. Nasze meble to harmonijne połączenie naturalnych surowców z metalem malowanym proszkowo. Klasyczne i proste meble idealnie wpasują się w przestrzeń mieszkania czy biura, jednocześnie nadając jej charakteru.

W naszym portfolia znajdziecie też konstrukcje metalowe, takie jak barierki, balustrady, altany ogrodowe, wiaty i zadaszenia.

Nasz zespół, składający się z doświadczonych specjalistów, chętnie podejmie się każdego wyzwania. Aby sprostać wymaganiom Klienta śledzimy obowiązujące trendy i wprowadzamy je do naszych realizacji. Posiadamy własny park maszynowy i malarnie proszkową, gdzie projektujemy, produkujemy i lakierujemy.

 
OFERTA 

Nasi specjaliści projektują i produkują różnego rodzaju systemy ekspozycyjne, takie jak m.in.:

  • Stojaki i ekspozytory reklamowe POS
  • Stojaki informacyjne
  • Ekspozycje sklepowe
  • Regały sklepowe i magazynowe
  • Meble industrialne na zamówienie
  • Stoły i stoliki kawowe
  • Nowoczesne regały metalowe, półki, kwietniki i wiele innych

W naszym portfolio znajdują się najprostsze, jak i bardziej skomplikowane profesjonalne realizacje.

Bazowym materiałem jest metal, ale wychodząc naprzeciw wymaganiom Klientów, w naszych realizacjach wykorzystujemy również inne materiały, takie jak: tworzywa sztuczne, szkło czy drewno, które w połączeniu ze stalą tworzą projekty wyróżniające się pod względem praktycznym, jak i wizualnym. Dzięki temu są dostosowane do oczekiwań najbardziej wymagających kontrahentów. Zbudowanie bogatej bazy klientów, współpraca z nimi i odpowiadanie na ich zmieniające się potrzeby umożliwiły nam opracowanie wielu nowych rozwiązań, które do tej pory rozwijamy i udoskonalamy.

 

DOŚWIADCZENIE

Doświadczanie, ambitne wyznaczanie celów oraz jakość obsługi pozwoliły nam pozyskać partnerów, z którymi nawiązana wiele lat temu współpraca trwa do dziś.
Filarem naszych działań jest doświadczony w pracy ze stalą zespół, bez którego nie udałoby się osiągnąć takich sukcesów.
W celu usprawnienia procesów produkcji, bezustannie optymalizujemy i unowocześniamy nasze zaplecze maszynowe, co umożliwia nam szybkie realizowanie zamówień.
Nasz park maszynowy uzupełnia własna malarnia proszkowa, dzięki której stojaki i regały możemy wykonać w dowolnie wybranym kolorze z palety RAL.

 

PROJEKTOWANIE 

Zespół kreatywnych doradców chętnie stworzy wizualizację do przygotowywanego projektu. Umożliwia to zaprezentowanie finalnego wyglądu produktu, co pozwala jeszcze lepiej dopasować go do wymagań i zweryfikować wyobrażenia. Wszystkie realizacje konsultowane są na bieżąco z technologami, którzy pomagają dobierać najlepsze rozwiązania.

Opcjonalnie, na życzenie Klienta, wykonujemy również prototypowe sztuki produktów, na podstawie których możemy dopracować końcowy efekt z zadbaniem o każdy szczegół już na konkretnym, fizycznym przykładzie.

 

PRODUKCJA NA ZAMÓWIENIE 

Naszą elastyczność i możliwości dostosowania się do Klienta obrazuje szeroki wachlarz branż, z którymi współpracujemy.  Oprócz standardowych produktów, jakie można znaleźć na naszej stronie, realizujemy również indywidualne projekty przesłane przez Kientów.
Po konsultacji z Klientem możemy zaproponować różne warianty naszych autorskich rozwiązań, a także zapewniamy profesjonalne doradztwo techniczne w zakresie produkcji.W przypadku indywidualnych projektów oferujemy rzeczowe wsparcie na każdym etapie projektu oraz realizacji, by Klient miał świadomość, jak przebiega proces oraz miał na niego realny wpływ.

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!